O NÁS

Praktické zahájení činnosti firmy pod názvem AD Controls s.r.o. se datuje do roku 1998, do doby, kdy pojem zajištění finální kontroly výrobků byl v našem prostředí téměř neznámý pojem. S tímto faktem byl také spojen malý zájem o vhodná inspekční zařízení. Postupem času se tato problematika stávala stále více a více aktuální a důležitá. V dnešní době, kdy je kladen důraz na kvalitu a bezpečnost potravin si již nelze představit výrobce, který by danou finální kontrolu neměl zařazenou ve svém standardu pro zajištění kvality výroby. Naše firma s tímto trendem stále drží úspěšně krok, neustále rozšiřujeme nabídku vhodných inspekčních zařízení dle nejnovějších technologických trendů v této oblasti.

ROK 2017

Představuje další mezník v historii firmy, kdy jsme změnou názvu na současnou podobu AD Controls Scientific s.r.o. zdůraznili těsné sepjetí s americkou korporaci Thermo Fisher Scientific, která patří mezi absolutní světovou špičku v oblasti laboratorního vybavení, měřících a inspekčních zařízení.

ROK 2019

Jsme úspěšně zkolaudovali vlastní, zcela nově vybudované kancelářské a výrobní prostory, jejíž součástí je i showroom, kde vám můžeme předvést inspekční zařízení v činnosti.

Mr. Lynx

Rys ostrovid (Lynx Lynx) je největší kočkovitou šelmou Evropy. Tato středně velká šelma je pověstná svými nadprůměrně vybavenými smysly – výtečným zrakem ve dne i v noci a vynikajícím sluchem.

 

Dovolte mi, abych vám představil Mr. Lynxe jako oficiálního maskota firmy, který představuje paralelu mezi světem zvířat a schopnostmi našich inspekčních zařízení.

0 +
zastoupení
v Evropě a Asii
0 +
let zkušeností
a praxe v oboru
0 +
spokojených
zákazníků
0 +
instalovaných
zařízení